Miriam Cani po shijon muajt e fundit të shtatzënisë, ja si duket

0
56
Gjigandi

Miriam Cani së shpejti bëhet nënë për herë të dytë.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj e kishin konfirmuar lajmin se po bëhen prindër për herë të dytë në një koncert muaj më parë.

Këngëtarja tashmë po shijon muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa përmes imazheve tregon nëse ka ndryshuar në pamje.

Ajo publikoi një fotografi në të cilën shfaqet duke përqafuar vajzën, Ameli, që të dyja dukeshin shumë të lumtura në këtë mëngjes.

Miriami ishte veshur me veshje sportive, teksa nuk kishte asnjë pikë grim në fytyrë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu