Metoda e 90 sekondave që ju ndihmon të largoni humorin e keq

0
81
blank
Gjigandi

Mjaftojnë 90 sekonda që gjendja e humorit të keq të kalojë. Nuk është një lojë sociologjie, por një terpai e vogël dhe efikase e sugjeruar nga filozofja Elsa Punset, eksperte në menaxhimin e emocioneve, përmes një testi shumë të……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu