MC Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngën “Semafori”

0
168
Gjigandi

Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar një këngë nga albumi.

Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar në kanalin YouTube këngën “Semafori”.

Ky projekt erdhi vetëm në versionin audio, me tekst të dy artistëve, ndërsa për mix/masterin u kujdes Presplay PINT.

Lexo edhe:  Lei Kraja ‘përvëluese’, uron festën e Pavarësisë së SHBA

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Mc Kresha dhe Lyrical Son, e cila është pjesë e albumit “United State of Albania”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu