Makina bie në kanal, katër të plagosur nga aksidenti në Lac – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Nje aksident ka ndodhur mesditen e sotme ne zonen e Lacit me pasoje plagosjen e kater personave.
Katër të rinj që udhëtonin më një mjet “Tip Benz” janë aksidentuar pranë kryqëzimit të Patokut.

Mjeti ka përfunduar në kanal, dhe fatmirësisht dy nga rinjtë kanë marrë plagë të lehta dhe janë dërguar për mjekim në spitalin e Laçit.
Sipas policisë shkak është prerja e rrugës së një mjeti tjetër, ndërsa priten të kryhen veprimet nga ekspertët e policisë së Kurbinit.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu