27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Laç

Etiketim: Laç

Rojet e kullave dhanë alarmin, tre të mitur shpëtohen nga mbytja...

0
Tre shtetas të mitur janë shpëtuar nga mbytja në Plazhin e Divjakës. Bëhet fjalë për të miturit e moshave 12, 13 dhe 17 vjeç,...

Shpërthim në orët e para të mëngjesit në Burrel, i vendoset...

0
BURREL Një shpërthim ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në qytetin e Burrelit. Në një lokal ishte vendosur një sasi e vogël lëndëje...

U prek nga koronavirusi, ndërron jetë farmacistja 43-vjeçare nga Durrësi

0
Një 43-vjeçare nga Kruja me banim në Durrës ka ndërruar jete së fundmi nga koronavirusi teksa trajtohej me mjekime ne spitalin Infektiv. Mesohet se...

I zhdukur prej 7 marsit, gjendet i groposur në Shkup 35-vjeçari...

0
Në Maqedoninë e Veriut është gjetur i pajetë trupi i një personi që rezultonte i zhdukur prej disa javësh në Shqipëri. Bëhet fjalë Riku...

Vlore/ “Dhune dhe kultivim te lendeve narkotike”, pranga dy personave

0
Vlorë Policia ka arrestuar në flagrancë për “Dhunë në familje” shtetasin L. O., 32 vjeç, banues në Levan, Fier, pasi është kapur në lagjen...

Procesi i rindërtimit, Ahmetaj: 340 mln dollarë nga buzheti i shtetit!...

0
Arben Ahmetaj, ministri i Shtetit për Rindërtimin, nëpërmjet një konference ka bërë sot të ditur detajet e deritanishmë të procesit të rindërtimit për tërmetin....

Digjet natën makina luksoze në Vlorë, pronari erdhi nga Gjermania

0
Digjet ne rrethana te paqarta nje “Audi” luksoz në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në zonën e Lungomares në Vlorë. ...

Ndalimi i hapjes së bareve të natës, punonjësit e pronarët protestë...

0
TIRANA Artistë, punonjës dhe pronarëve të bareve, pub-eve dhe diskove të natës janë ngritur në protestë kundër aktit normative të qeverisë para kryeministrisë. Ata nuk...

Vrasja e 46-vjeçarit në Fier, policia zbardh krimin: Vëllai dhe nipi...

0
Policia e Fierit ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në fshatin Kasnicë të Patosit ku pas një konflikti mes fqinjsh...

Bilanci i fundit i MSH: Katër të vdekur e 102 raste...

0
COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 102 raste të reja, 4 humbje në 24 orët e fundit Shifrat u bene te ditura nga Dr Gentiana Qirjako...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS