18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Katër

Etiketim: katër

Dhunuan gratë, arrestohen katër persona në Tiranë

0
Katër persona janë arrestuar në Tiranë, pasi kanë ushtruar dhunë ndaj bashkëshorteve të tyre. Të arrestuarit janë shtetasit me iniciale E. K., 37 vjeç, E....

Katër të vdekur dhe 126 raste të reja me COVID-19 në...

0
Ministria e Shëndetësisë raportoi të dielën 4 viktima, 126 raste dhe 45 të shëruar nga COVID-19 duke e rënduar më tej bilancin e pandemisë...

Katër humbje jete, numër rekord të infektuarish me koronavirus, 126 raste...

0
Katër viktima janë shënuar së fundmi në Shqipëri. Ndërkohë ka pësuar një rritje të rasteve me 126 të infektuar në 24 orët e fundit. ...

Katër gola të anuluar me VAR!

0
Në Seria A, në këtë sezon VAR teknologjia k aluajtur një rol të madh në bilancin përfundimar të ndeshjve , por asnjëherë nuk ka...

Kruja shënon katër të infektuar me koronavirus gjatë 24 orëve, kontakte...

0
Rrethi i Krujës në përditësimet e sotme me për koronavirusin pritet të ketë të paktën katër të prekur. Nga burimet mësohet se gjatë...

E pabesueshme: VAR ia anulon katër gola Sassuolos

0
Nëse nuk jeni duke e shikuar ndeshjen Napoli – Sassuolo, e vlefshme për xhiron e 36-të të Serie A, edhe mund të mos besoni,...

Katër hapa para se t’i futeni biznesit

0
Nuk jeni vetëm nëse po mendoni për të ndërruar punën ose për të filluar një biznes të ri dhe të hidheni në korporatën Amerikane. Por...

KFOR-i turk shpërndan katër karroca për fëmijët me aftësi të kufizuara

0
KFORi Turk (Kryesia e Këshillit Turk) më rastin e festës së Bajramit ka bërë shpërndarjen e 4 karrocave për fëmijë me aftësi të kufizuara...

Miley Cyrus shpenzon mbi katër milionë dollarë më një vilë në...

0
Hiden Hill është bërë vendi i preferuar i ‘VIP’-ve. Ajo është bërë anëtarja më e fundit e klikës ekskluzive që jeton prapa portave të mbrojtura...

Testi i gjakut i cili mund të zbulojë pesë lloje të...

0
Një test i thjeshtë gjaku mund të zbulojë pesë lloje të kancerit deri në katër vjet para se të shfaqen ndonjë simptomë, pretendojnë shkencëtarët.  ‘Biopsia...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS