Lumi B paralajmëron: Së shpejti publikon këngën e re!

0
23
Gjigandi

Ka disa ditë që është paralajmëruar kënga e re e cila pritet të jetë një bashkëpunim nga treshja Lumi B, Dafina Zeqiri dhe Ledri.

Duket se kjo këngë shumë shpejt do të lansohet për publikun.

Këtë paralajmërim e ka bërë vetë reperi Lumi i cili përmes një fotografie ka bërë me dije që kënga e re do të lansohet shumë shpejt.

Lexo edhe:  Kjo shenjë e horoskopit u hedh hi syve të gjithëve

Madje ai shihet me një stil të ri të flokëve, që nuk jemi mësuar ta shohim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Comin’ soon …….#aman 🔥

A post shared by Lumi B (@lumib) on Jun 23, 2020 at 11:46am PDT

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu