Lëkundje të lehta tërmeti në Tiranë, ja sa ishte magnituda dhe epiqendra

0
5
Gjigandi

Lëkundjetë lehta tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në kryeqytet.

Siç raporton Qendra Evropiane e Tërmeteve, lëkundjet kanë qenë me magnitudë 3.1 të shkallës Rihter dhe me një thellësi zero kilometra.

Ndërkohë, EMSC raporton se epiqendra e tërmetit është regjistruar në Fushë-Krujë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu