fbpx
14 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Magnituda

Etiketim: magnituda

Lëkundje tërmeti në Korçë, ja sa ishte magnituda

0
Lëkundje tërmeti janë ndjerë mëngjesin e sotëm në Korçë. IGJEUM raporton se tërmeti ka qenë me magnitudë 3.5 të shkallës rihter. Lëkundja është ndjerë në...

Ishte 5.8 apo 7.5 ballë? Inxhinieri sqaron si maten tërmetet: Ja...

0
Inxhinieri dhe ish-politikani Bashkim Kopliku ka reaguar pas tërmeteve të fuqishme që tronditën Shqipërinë, prej pasdites së djeshme e gjatë gjithë natës. Përmes një mesazhi...