“Shkundet” Kosova nga lëkundjet e tërmetit, ja sa ishte magnituda

0
Gjigandi

Lëkundje tërmeti janë ndier në mesnatë në Kosovë.

Mësohet se tërmeti ka qenë me magnitudë 3.0 të shkallës rihter, dhe lëkundjet kanë filluar rreth orës 02:05.

Sakaq, nuk raportohet për dëme në njerëz apo materiale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu