Pamje të rënda! E mitura del para makinës në Korçë, i kërkon shoferit ta shtypë (Video)

0
115
Gjigandi

Video tronditëse është ajo që do të shihni, pasi një vajzë e mitur nga Korça ka dalë para një makine dhe i kërkon shoferit që ta shtypë.

Mësohet se shkak për këtë akt ka qenë faksi se vajza ishte ndarë nga i dashuri, ku ky i fundit vjen dhe e merr prej krahu.

Në një moment ajo dëgjohet teksa i thotë atij – “Faleminderit”.

Më pas shtrihet në tokë dhe fillon të qajë me të madhe. Nga ana tjetër dëgjohen disa të shara që nuk dihet se nga kush vijnë. Shoferi shprehet se ishte fat që nuk ishte me shumë shpejtësi dhe ka shmangur një ngjarje tragjike.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu