14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Ballkanweb

Etiketim: ballkanweb

Rojet e kullave dhanë alarmin, tre të mitur shpëtohen nga mbytja...

0
Tre shtetas të mitur janë shpëtuar nga mbytja në Plazhin e Divjakës. Bëhet fjalë për të miturit e moshave 12, 13 dhe 17 vjeç,...

Droni zbulon parcelat me drogë në Maliq, prangoset kryeplaku i fshatit

0
Vazhdojnë kontrollet e territorit nga toka dhe ajri, me dronë, me qëllim parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit. ...

Operacioni në Itali, shqiptari kapet me 12 kg drogë, armë dhe...

0
Një operacion antidrogë i policise në Itali ka cuar ne arrestimin e një shqiptari 43-vjeçar dhe një italiani 57-vjeçar. Nga mediat fqinje mësohet se...

“Vodafone fut në kurth pensionistët”, denoncimi i fortë i gazetarit: Megaoferta...

0
Gazetari Taulant Kopliku ka denoncuar nje rast qe sipas tij perben mashtrim te madh nga kompania Vodafone ndaj qytetareve shqiptare. Permes telefonatave operatoret e...

Ndërron jetë 26-vjeçarri tek Infektivi, viktima e dytë më e re...

0
Regjistrohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në Spitalin Infektiv. Burime bëjnë me dije se ka ndërruar jetë një 26-vjeçar nga Kavaja, i cili vuante...

Të shtëna me armë zjarri në Velipojë, dyshohet për një të...

0
Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në plazhin e Velipojës. Burime bëjnë me dije se flitet për të lënduar....

Lëkundje të lehta tërmeti në Tiranë, ja sa ishte magnituda dhe...

0
Lëkundjetë lehta tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në kryeqytet. Siç raporton Qendra Evropiane e Tërmeteve, lëkundjet kanë qenë me magnitudë 3.1 të...

Covid-19 i merr jetën tre pacientëve tek Infektivi

0
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale  informoi për situatën epidemiologjike të 24 orëve të fundit në vendin tonë. Në 24 orët e fundit, nuk...

Vlore/ “Dhune dhe kultivim te lendeve narkotike”, pranga dy personave

0
Vlorë Policia ka arrestuar në flagrancë për “Dhunë në familje” shtetasin L. O., 32 vjeç, banues në Levan, Fier, pasi është kapur në lagjen...

Rrahën nënën e autorit/ Vrasja e 46-vjeçarit në Fier, del para...

0
Mbërrin në Gjykatën e Fierit Aliond Saliaj, autori i ngjarjes se rëndë të ndodhur pak ditë më parë në Patos të Fierit. 31 vjecari...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS