34.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Lëkundje

Etiketim: lëkundje

Vendi nuk po gjen qetësi/ Ndjehen lëkundje tërmeti, ja ku ishte...

0
Raportohen lëkundje tërmeti në detin Adriatik. Sipas Qendrës Europiane Mesdhetare Sizmologjike (EMSC), lëkundja ka qenë me magnitudë 3. 6 të shkallës Rihter dhe...

Lëkundje të lehta tërmeti në Tiranë, ja sa ishte magnituda dhe...

0
Lëkundjetë lehta tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në kryeqytet. Siç raporton Qendra Evropiane e Tërmeteve, lëkundjet kanë qenë me magnitudë 3.1 të...

Ndihen lëkundje tërmeti në Greqi, ja sa ishte magnituta…

0
Lëkundje tërmeti janë ndjerë sot në afërsi të Kefalonias në Greqi. Sipas mediave greke, tërmeti ishte me magnitutë 4 ballë të shkallës rihter. Ndërkohë,...

Nuk kanë fund tërmetet në vend, ndjehen lëkundje në afërsi të...

0
Një lëkundje tërmeti është regjistruar së fundmi në zonën e Durrësit dhe Tiranës. Tërmeti ka qenë me magnitudë 3.2 Rihter dhe është ndjerë rreth...

Lëkundje të lehta tërmeti në Korçë, epiqendra në fshatin Hoçisht

0
KORCË- Lëkundje tërmeti para pak minutash janë ndjerë në qytetin e Korçës Mësohet se epiqendra e tërmetit ka qenë në fshatin Hoçisht me magnitudë...

Regjistrohen lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

0
Lëkundje tërmeti janë regjistruar mëngjesin e sotëm në vendin tonë, ku epiqendra ishte pranë qytetit të Korcës. Tërmeti u shënua rreth orës 08:30 të...

Pesë lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti u regjistruan para mesnatës në Shqipëri

0
Disa lëkundje tërmeti të njëpasnjëshme janë ndjerë mbrëmjen e djeshme deri në mesnatë në jug të Shqipërisë. Sipas të dhënave, epiqendra e lëkundjeve ka qenë...

4 lëkundje tërmeti gjatë natës në Vlorë, ja sa ishte magnituda

0
4 lëkundje tërmeti janë ndjerë gjatë natës në Vlorë. Sipas të dhënave, epiqendra ka qenë në gadishullin e Karaburunit. Lëkundja më e fortë ka...

Lëkundje të forta në Tiranë e Durrës!

0
Një lëkundje e fortë tërmeti u ndje rreth orës 22.23 të së hënës në Tiranë dhe Durrës. Lekundja ka pasur nje magnitude 3.2 me epiqender...

Lëkundje tërmeti në Korçë, ja sa ishte magnituda

0
Lëkundje tërmeti janë ndjerë mëngjesin e sotëm në Korçë. IGJEUM raporton se tërmeti ka qenë me magnitudë 3.5 të shkallës rihter. Lëkundja është ndjerë në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS