Ballina Etiketimet Jeta osh qef

Etiketim: jeta osh qef

Aksident në rrugën Fier-Levan, përplasen dy mjete me njëri-tjetrin, bllokohet trafiku

0
Një aksident është regjistruar në aksin rrugor Fier-Levan. Ngjarja ndodhi para pak minutash. Sipas burimeve thuhet se një automjet është përplasur me një mjet...

Pesë persona humbin jetën nga koronavirusi, 104 raste pozitive

0
Pesë pacientë me koronavirus kanë humbur jetën në 24 orët e fundit nga COVID-19. Ndërkohë 104 raste kane rezultuar pozitive. Njoftimi i Ministrise se...

Lëkundje të lehta tërmeti në Tiranë, ja sa ishte magnituda dhe...

0
Lëkundjetë lehta tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në kryeqytet. Siç raporton Qendra Evropiane e Tërmeteve, lëkundjet kanë qenë me magnitudë 3.1 të...

Dyshohet për shkëndijë elektrike, digjet plotësisht një shtëpi në fshatin Kalivac

0
Një banesë është djegut fshatin Kalivac të Pogradecit. Ngjarja ka ndodhur ne oret e para të mëngjesit të sotëm rreth orës 01:20, ndërsa familja...

Iu vendos tritol në shtëpi, flet 47-vjeçari në Laprakë: S’kam konflikt...

0
Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në një shtëpi private në Laprakë. Fatmirësisht nuk ka...

Zaptoi plazhin te “Shkëmbi i Kavajës”, procedohet 64-vjeçari nga Tirana

0
Policia e Durrësit ka arrestuar disa persona, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Gjithashtu, policia ka nisur procedimin penal ndaj një 64-vjeçari nga...

Digjet natën makina luksoze në Vlorë, pronari erdhi nga Gjermania

0
Digjet ne rrethana te paqarta nje “Audi” luksoz në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në zonën e Lungomares në Vlorë. ...

Ndahet nga jeta aktori i njohur Fuat Boci

0
Nje tjeter aktor i njour i skenes shqiptare eshte ndahere nga jeta në moshën 89 vjeçare. Fuat Boçi ishte aktori i qindra roleve të...

Italia e aprovoi, mjeku i njohur: Laktoferrina mund te jete celesi...

0
Mjeku i njohur Edvin Prifti, Shef i Kardiokirurgjisë në QSUT, është shprehur se më në fund duket se nga Universiteti i La Sapiences dhe...

Nuk kanë fund tërmetet në vend, ndjehen lëkundje në afërsi të...

0
Një lëkundje tërmeti është regjistruar së fundmi në zonën e Durrësit dhe Tiranës. Tërmeti ka qenë me magnitudë 3.2 Rihter dhe është ndjerë rreth...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24