Kylie Minogue plotë stil në fustanin me lule

0
32

Ajo është senzacionale që gjithmonë duket me stil.

Dhe Kylie Minogue ishte e shkëlqyeshme me një fustan me lule, kur u shfaq në premierën e filmit në Britaninë e Madhe për Krishtlindje të hënën në mbrëmje.

Superylli australian dukej absolutisht e bujshme kur u shfaq me fustanin me trëndafila të kuq./BS

Gjigandi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu