17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Plotë

Etiketim: plotë

Ersekë, 10 mësues me Covid/ Mbi 200 fëmijë nuk mund të...

0
10 mësues të kësaj shkolle 9 vjeçare në Ersekë u vetë izoluan pasi sanitarja e shkollës rezultoi pozitive për Covid 19. Në 13 shtator,...

Ballkani me plotë respekt do ti bëj “Gardën e Nderit” Dritës

0
Skuadra e Ballkanit ka vendosur të nderojë kampionin e Kosovës në futboll, Dritën duke i bërë “Gardën e Nderit”, në ndeshjen e fundit, e...

PS, pakt me opozitën parlamentare/ Garantojnë votimin e paktit të 5...

0
Pas një takimi dy orësh me ambasadoren amerikane Yuri Kim, kryeministri Edi Rama firmosi në mbrëmje marrëveshjen me opozitën parlamentare, që garantojnë votimin paktit...

Pakti i plotë/ Çfarë i premtoi Rama opozitës parlamentare

0
Kryeministri Edi Rama u takua sot me 3 kryetarët e grupeve parlamentare të opozitës Myslym Murrizin, Edmond Stojkun edhe Nimet Musain ku arritën në...

Sedani i ri elektrik Mercedes do të përshkruajë distancë prej 700...

0
Pas SUV EQC elektrike, prodhuesi gjerman do të paraqesë një model tjetër elektrik – sedanin luksoz EQS. Kjo makinë, që shumë e quajnë Mercedes S-Class,...

Sherri i plotë në gjyq, Zani Çaushi kërcënon juristin e burgut:...

0
Zbardhet debati i plotë në seancën gjyqësore mes Myrteza Çaushit ose siç njihet ndryshe si “Zani i Vlorës”, prokurores së çështjes Odeta Todoroshi dhe...

Martohet në fshehtësi të plotë Princesha e Pallatit Mbretëror

0
Princesha Beatrice është martuar me partnerin e saj italian Edoardo Mapelli Mozzi, në një ceremoni të fshehtë në kështjellën mbretërore Windsor në Britani, me gjithsej 20...

Lista e plotë/ ISSH: 271 përfituesit që kanë gati pensionet dhe...

0
Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka publikuar një tjetër listë me emrat e rreth 271 përfituesve pensionistë që kanë gati pensionet dhe shtesat suplementare të...

U bë nënë përpara 7 muajsh, moderatorja nxjerr foton e parë...

0
Brunilda Lahe u bë nënë për herë të parë dhjetorin e vitit të kaluar, kur solli në jetë vajzën e saj, Hana. Moderatorja ka postuar...

Tyson Fury boksieri më i mirë në botë, renditja e plotë

0
Triumfi i Tyson Fury kundër Deontay Wilder në muajin shkurt bëri ndryshime edhe në renditjen e top 10 boksierëve. Wilder deri tani konsiderohej si më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS