Korab Shaqiri bëhet romantik për diëlindjen e gruas, i thur vargje dashurie

0
71
blank
Gjigandi

Korab Shaqiri e uroi me fjalët më të bukura bashkëshorten.

Bashkëshortja e Korab Shaqirit, Lulkaçela Jashari sot feston ditëlindjen, e me këtë rast nuk ka munguar urimi i këngëtarit.

Duke i thënë se është personi që ka përhapur gëzim tek ai dhe djali i tyre Alteu, Korabi e uroi me fjalët më të ëmbla Lulkën.

KY ËSHTË POSTIMI I PLOTË I KORABIT, PA NDËRHYRJE:

“Numëroje jetën tënde me buzëqeshje, jo me akrepa. Numëroje moshën tënde me miq dhe jo me vite. Gëzuar ditëlindjen! Shpresoj që të gjitha dëshirat dhe ëndrrat e ditëlindjes të realizohen zemër. Një dëshirë për ty në ditëlindjen tënde, çfarëdo që kërkon, mund ta marrësh, mund të gjesh, çfarëdo që dëshiron do të përmbushet në ditëlindjen tënde dhe gjithmonë sepse shpirti yt i bukur e meriton. Një vit tjetër i aventurës të pret. Mirësevjen ky vit duke festuar ditëlindjen tënde me punë dhe shkëlqim. Gëzimi që ke përhapur në të kaluarën në zemrën time dhe Alteut të vogël, le të kthehet tek ti në këtë ditë. Jeta jote do të tërheqë shpejtësinë në stratosferë. Ngjite rripin e sigurimit dhe sigurohu që ta shijosh udhëtimin. Gëzuar ditëlindjen Lulka ime ❤”.

Për ndryshe, këngëtari po garon në festivalin “Kënga Magjike” me këngën “Fenomen”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu