Komentuesit e quajnë ‘psikopate’ Kylien, kjo është arsyeja

0
14
Gjigandi

Kylie Jenner u kritikua nga komentuesit për aftësitë e dobëta në prerjen e tortës.

Ajo u quajt ‘psikopate’ nga fansat, pasi preu një fetë të pabarabartë të tortës në Ditën e Nënës, shkruan DailyMail.

Por, Kylie Jenner vetëm qeshi me ato kritika të dielën, 22-vjeçarja iu përgjigj kritikëve të saj duke prerë për vete një fetë në formën e një rrethi.

Duke mos u përmbajtur, ajo shkroi: “Njerëzit ishin shumë të shqetësuar për mënyrën se si e preva tortën time, kështu që kjo është për ata njerëz”.

Ajo ndau me ndjekësit një video, duke prerë tortën në formën e çuditshme dhe duke i shërbyer vetes një fetë e pazakontë.

Drama filloi e gjitha në Ditën e Nënës, pasi Kylie u ofendua nga ndjekësit për mënyrën se si e preu tortën në formë trekëndëshi, tortë të cilën e mori në Ditën e Nënës.

Një komentues në Twitter thotë se mënyra se si Kylie e bën prerjen e tortës më streson, e një tjetër i drejtohet “Nuk është kjo mënyra e duhur për të prerë tortën”.

Insta

Komentet shkuan deri në atë pikë sa një prej komentuesve e quan ‘psikopate të mirëfilltë’. 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu