Kjo është Mera Dakaj ylli i ri i muzikës

0
21
Gjigandi

Mera Dakaj tashmë e ka siguruar vendin e vet në skenën muzikore, kjo falë projektit të suksesshëm me titull “A pendohesh”.Mera, ishte e dhënë pas muzikës që në moshë fare të re, e talentin e saj e kishin pikasur thuajse të gjithë.

Pavarësisht talentit e zërit të bukur, Mera nuk e kishte hedhur hapin e madh.

Megjithatë, tani është me dy këmbët në industri dhe pas projektit të parë, pritet të sjell këngë të tjera.

Kuptojmë që pas baladës me titull “A pendohesh”, Mera vjen me ritme të gjalla.

Me sa duket, këngëtarja do të jetë aktive, e madje do të ngjitet edhe në skena festivalesh, për të dëshmuar potencialin e saj si këngëtare e vërtet.

Të gjitha, priten për tu parë, ndërkohë shijoni “A pendohesh” nga Mera Dakaj.BS

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu