Kida publikon këngën e re “Malli”

0
54
Gjigandi

Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik si Kida, ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Malli” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip.

Artistja shqiptare shfaqet shumë tërheqëse në videoklip për të cilin është përkujdesur Sekuencë Studio.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Kidës në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu