Kështu kujdeset për linjat e saj trupore Kim Kardashian

0
78
blank
Gjigandi

Kim Kardashian njihet për linjat seksi trupore.

Kim Kardashian njihet për linjat perfekte trupore dhe kjo është një prej arsyeve përse emrin e saj e shohim shpesh në ballinat e mediave rozë.

E për të qenë seksi, ajo kujdeset çdo ditë e më shumë që të jetë aktive në palestër.

Kim shpesh publikon imazhe nga atje e edhe së fundmi ka vepruar njësoj. Nga palestra ajo kësaj radhe nuk ka treguar të pasmet apo gjoksin por vetëm këmbët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu