Kesha lanson markën Kesha Rose Beauty

0
Gjigandi

Këngëtarja e njohur, Kesha Rose, më 3 dhjetor do të lansojë linjën e saj të parë të produkteve të grimit “ Kesha Rose Beauty”.

Kjo markë e këngëtares do të lansohet më 3 dhjetor dhe përmban një palet të grimit për sy, një buzëkuq dhe një produkt për vijën e syrit.

“Ndonjëherë me bukurinë, ndjehet sikur qëllimi është perfeksion. Me linjën time, ky nuk është qëllimi. Qëllimi im është lumturia”, ka thënë Kesha.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu