26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Beauty

Etiketim: Beauty

Rimeli i parë nga Huda Beauty ka 100,000 njerëz në listën...

0
Pasi nisi markën e saj shtatë vjet më parë me një palë qerpikë të rremë, Huda Kattan ka debutuar me maskarën e parë të...

Beauty Cika me pije të personalizuara

0
Ajo është një shqiptare mjaft e njohur në fushën e bukurisë në Zvicër dhe në Europë. Po flasim për Cika e cila tashmë shohim se...

Kesha lanson markën Kesha Rose Beauty

0
Këngëtarja e njohur, Kesha Rose, më 3 dhjetor do të lansojë linjën e saj të parë të produkteve të grimit “ Kesha Rose Beauty”. Kjo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS