Këngëtarja e njohur fotografohet pranë Mozzik dhe Getinjos, ja si i quan

0
58
blank
Gjigandi

Mozzik dhe Getinjo janë dy prej emrave më të njohur të estradës.

Mozzik dhe Getinjo janë emra shumë të dashur për publikun, që publikojnë vazhdimisht këngë të reja.

Së fundi, këngëtarja Fifi ka publikuar në InstaStory një fotografi, në të cilën shfaqet pranë dy reperëve.

“Mozzik, Getinjo, I kom dy nanusha”, ka shkruar ajo sipër fotos, të shkrepur gjatë një emisioni.

Për ndryshe, Mozzik dhe Getinjo janë duke punuar rreth projekteve të reja muzikore. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu