Kendall Jenner do fëmijë me shokun e saj

0
224
Gjigandi

Ajo bëri shaka në fillim të këtij viti se nuk do të donte fëmijë edhe pse të gjitha motrat e saj janë tashmë prindër.

Por Kendall Jenner duket se e ka ndryshuar zemrën të dielën kur postoj një seri fotosh në Instagram me nipërit e saj Saint West dhe Psalm gjashtë muajsh.

Lexo edhe:  Elgiti i bën urimin e veçantë Kleas me rastin e ditëlindjes

Ajo madje me shaka tha se do të bëntë fëmijë me shokun e saj Fai Khadra derisa përqafone fëmijët e motrës, Kim./BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu