Ballina Etiketimet Fëmijë

Etiketim: fëmijë

Dan Hutra: Një fëmijë më njohu, por nuk e vrava

0
Masakra e djeshme në Tiranë mund të kishte pasur edhe viktima të tjera. Ramazan (Dan) Hutra ka deklaruar se pasi ka kryer vrasjet e...

Katër arsye pse nuk duhet t’i jepni celular fëmijës tuaj

0
Ka shumë të ngjarë që fëmija juaj të insistojë t’i merrni një celular ose t’ju kërkojë telefonin tuajin. Çdo prind e di se çfarë është...

Amos Zaharias dhe Dea Mishel në Big Brother: Bëjmë fëmijë dhe...

0
  Ta mendojmë se nuk mund të habitemi më shumë me deklarata të tmerrshme dhe skandaloze nga banorët e “BBV”, diçka edhe më e rëndë...

Disa këshilla prindërore për të rritur fëmijë të sjellshëm

0
  Të rrisësh një fëmijë është një përgjegjësi e madhe, e cila kërkon përkushtim dhe durim të madh. Pavarësisht nëse keni të bëni me një...

Pas dasmës një fëmijë? Armina Mevlani flet hapur

0
Moderatorja Armina Mevlani, prej më shumë se 10 vitesh tashmë është në një romancë me Shkëlzen Berishën. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë...

Okulistja Gjurashaj jep alarmin: Sindroma e ‘syrit të thatë’ rrezikon shikimin...

0
Gazetare: Marina Kërçeli Teknologjia rrezikon që të ‘verbojë fëmijë’, ky është alarmi që vjen pas tendencë së rritjes nga simptoma e ‘syrit të thatë’. Ekspertët...

“Të gjithë po bëjnë beba. Po ne?”/ Marku i kërkon fëmijë...

0
Çifti i njohur i showbizit shqiptar Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë tërhequr sërish vëmendje përsa i përket raportit të tyre. Rudina këtë herë ka...

Nga rastet më të rralla në botë, çifti nga Puka me...

0
Kanë kaluar vite të vështira, por tashmë Violeta dhe Ylber Vocrri nga Puka janë më të lumtur se kurrë. Pas 14 vitesh përpjekje, më...

Aksident në Fier, plagoset një fëmijë 4-vjeç

0
Një aksident rrugor ka ndodhur në Fier, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një fëmijë 4-vjeçar. Dyshohet se shtetasi me iniciale M. Sh., 39-vjeç...

Aksidenti që për pak u kthye në tragjedi tek Megatek/ Abc24.al...

0
Një ngjarje e rëndë  është  regjistruar  në 07.07.2022 në ambientet e Megatek. Dy të mitur janë aksidentuar rëndë, duke rrezikuar edhe jetën  pasi ishin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24