fbpx
13 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Fëmijë

Etiketim: fëmijë

Pas problemit shëndetësor që e pengonte të bënte fëmijë, modelja e...

0
Një çrregullim hormonal që në gjuhën mjekësore quhet PCOS për vite me radhë e bëri modelen e njohur Romee Strijd të besonte se ajo...

Pse prindërit dembelë mund të rrisin fëmijë të jashtëzakonshëm

0
Epoka e super-prindërve duket se ka marrë fund dhe më shumë prindër po përpiqen të adoptojnë stilin e “prindërimit dembel” në ditët e sotme. Por...

Emocionuese, kur Presidenti historik dr. Rugova kishte përgëzuar këta fëmijë për...

0
Një fotografi sa një mijë fjalë e vitit 1995! Këta fëmijë që shihen në foto, në vitin 1995 ishin futbollist të Kosovës së Prishtinës,...

Lajme të mira për prindërit: Të pasurit fëmijë do të thotë...

0
Lajme të mira prindër! Sado që mund të ndjeheni ndonjëherë se fëmijët tuaj po jua ‘shkurtojnë’ jetën ndonjëherë nga nervoza, faktikisht është krejtësisht e...

Dy fëmijë të vdekur, asnjë reagim nga bashkitë e socialistëve

0
Shqipëria ka plot halle dhe skandalet nuk i mungojnë asnjë ditë. Kjo bën që disa skandale të harrohen. Brenda një harku të shkurtër kohor, dy fëmijë...

Një fëmijë i lumtur është i zhurmshëm, trazovaç, alegro dhe i...

0
Është e rëndësishme të theksojmë, në radhë të parë, se një fëmijë normal mbetet një fëmijë që qan, i cili shpreh emocionet e tij...

Kjo pudër e famshme për fëmijë shkakton kancer, në Amerikë nuk...

0
Marka e famshme e pudrës për fëmijë "Johnson dhe Johnson" ka njoftuar se do të ndërpres shitjet në SHBA, pasi ato kanë pësuar rënie...

Cila moshë konsiderohet ‘e vjetër’ për të lindur fëmijë?

0
Një grua 34 vjeçe ka treguar se të afërmit e saj mendojnë se ajo është shumë e vjetër për të filluar krijimin e një...

6 arsyet pse kurrë nuk duhet ta pyesni një çift se...

0
Rreth 50 milion njerëz në të gjithë globin kanë probleme me fertilitetin dhe luftojnë për të pasur një fëmijë. Të pyesësh një çift se...

Gjashtë arsyet pse kurrë nuk duhet ta pyesni një çift se...

0
Rreth 50 milion njerëz në të gjithë globin kanë probleme me fertilitetin dhe luftojnë për të pasur një fëmijë Të pyesësh një çift se kur...