“Të gjithë po bëjnë beba. Po ne?”/ Marku i kërkon fëmijë Rudinës, ajo e refuzon

0
Gjigandi

Çifti i njohur i showbizit shqiptar Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë tërhequr sërish vëmendje përsa i përket raportit të tyre.

Rudina këtë herë ka publikuar një pjesë të bisedës së saj me Markun, ku shihen për vizitë tek një mikeshë për t’i uruar ardhjen e fëmijës, teksa ish-deputeti e pyet Rudinën se kur do të bëjnë ata vetë një fëmijë.

Pjesë nga biseda e postuar në Instastory:

Unë dhe Marku po ikim për urim, ka lindur një beb!

Marku: Zemër. Të gjithë po bëjnë beba. Po ne? Kur do jesh gati?

Unë: Shpirt këto syzet janë “Laura Imami” designer nga Kosova, shumë e suksesshme në Amerikë. Shih sa yll i bën.

Marku: Shumë të bukura zemër i gëzofsh.

Unë: Më fal e suksesshme në Angli.

Marku: Kuptoj shpirt, do të të shkonin shumë po të ishe edhe shtatzënë.

Unë: Pse shpirt, s’të pëlqen që jam si ngjalë?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu