Kate Middleton mungon në event dhe vetëm nënat mund ta kuptojnë!

0
93
blank
Gjigandi

Dukesha e Cambridge u detyrua të mungojë nga një ceremoni ndarjesh çmimesh për shkak të fëmijëve.

Kate u detyrua të kërkoj falje pasi anulloi në minutën e fundit pjesmarrjen e saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Tusk Conservation Awards”, duke bërë që Princ Williams të marrë pjesë i vetëm në event.

Arsyeja që e detyroi Kate të qëndronte në shtëpi ishte për tu kujdesur për 3 fëmijët e saj princ George, princeshën Charlotte dhe më të voglin princ Louis 1 vjeçar. Kate vuri re se një nga fëmijët e saj nuk ndjehej mirë dhe mendoi se do të ishte më mirë që të qëndronte në shtëpi.

Ndonëse nuk ka një njoftim dhe arsye zyrtare e të konfirmuar nga pallati mbretëror mbi anullimin e pjesmarrjes së nënës së 3 fëmijëve në ngjarjen e rëndësishme, por mediat thonë se Kate ndoqi instiktin e mëmësisë dhe zgjodhi t’u qëndrojë pranë të fëmijëve në shtëpi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu