Ideja për grim vezullues

0
174
Gjigandi

Grimi vezullues ndonjëherë është zgjedhja e duhur për raste solemne, festa, takime…

Shikoni videon e cila kombinon perishanet dhe grimin për efekt symaceje.

Artistja e grimit, Sakina Mahinwala ka zbuluar disa sekrete të veta dhe rekomandon kombinime të ndryshme të ngjyrave, të cilat duhet patjetër të jenë të harmonizuara me tenin dhe veshjen.

Lexo edhe:  E izoluar me Orlando-n, Katy Perry zbulon çfarë i mungon më shumë gjatë shtatzënisë

Kushtoni kujdes vizatimit të syve me ngjyrë të gjelbër, gjë që i jep grim plotësues këtij varianti indian të shkëlqimit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu