fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Grim

Etiketim: grim

Linda Halimi befason me dukjen, shfaqet pa grim e sapo dalë...

0
Linda Halimi ka pozuar me bikini para pasqyrës, e sapo dalë nga dushi. Këngëtarja e njohur shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Amerikë, Linda...

Genta publikon video pa grim, dukja e saj lë shumë për...

0
Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit një video, në të cilën shfaqet pa grim. Genta Ismajli është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat...

Krem kundër diellit apo grim me faktor mbrojtës të lartë? Përgjigjen...

0
Kremi i diellit dhe grim që përdor në përditshmëri, këtë periudhë të vitit janë mjaft të domosdoshme para se të dalësh nga shtëpia Të gjithë...

Dafina Zeqiri shfaqet pa grim

0
Dafina Zeqiri është njëra nga këngëtaret më të komentuara në estradën shqiptare. Që nga debutimi i saj në muzikë, vazhdon të mbetet e preferuara...

Enca tregon ndryshimin me dhe pa grim, pyet se si duket...

0
Enca Haxhia publikoi një video, ku shfaq ndryshimin që ndodh tek ajo kur grimohet. Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat...

Kylie ‘hakmerret’ për fotot e shkrepura nga paparaci, ku shfaqej zbathur...

0
Disa foto të Kylie Jenner, të shkrepura nga papracët bënë xhiron e rrjetit javën e kaluar. Multimilionerja shfaqej në foto e pagrimuar, me flokët...

Pa grim dhe e thjeshtë nga shtëpia, Oriola Marashi ashtu siç...

0
Ajo njihet si një prej femrave më seksi shqiptare  e që përherë vjen e rregulluar deri në detajin e fundit ndërsa në postimet e...

Ja si duket Mila Kunis pa grim

0
Aktorja Mila Kunis (36) është një nga ato yjet që pa problem shëtit e parregulluar nëpër qytet me një veshje të përditshme. Paparacët "e...

Ideja për grim vezullues

0
Grimi vezullues ndonjëherë është zgjedhja e duhur për raste solemne, festa, takime… Shikoni videon e cila kombinon perishanet dhe grimin për efekt symaceje. Artistja e grimit,...

Ide për grim vezullues

0
Grimi vezullues ndonjëherë është zgjedhja e duhur për raste solemne, festa, takime… Shikoni videon e cila kombinon perishanet dhe grimin për efekt symaceje. Artistja e grimit,...