Flaka Krelani, kapet ‘mat’ duke shijuar ecjen nëpër Tiranë

0
Gjigandi

Flaka Krelani është një këngëtare shumë e preferuar për muzikën që ajo bën por jo vetëm pasi është edhe një femër me shumë klas dhe me stil në veshje. Por po ashtu ka edhe forma fizike të hatashme të cilat tërheqin jo pak vëmendje.

Së fundmi kur koha ende ishte në ditët e saj më të mira, Flaka është parë duke ecur vetëm në rrugët e Tiranës.

Me shumë stil dhe komplet veshur me të bardha. Ajo mbante një palë pantallona të bardha dhe një golf po ashtu. Ndërsa çanta dhe këpucët me takë ishin në ngjyrë të zezë.

Në duar mbante portofolin duke na lënë të kuptojmë se me shumë mundësi ka qenë duke bërë një blerje dhe në momentin e fotografimit nuk ka arritur ende ta vendosë në çantë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu