“Everything I wanted”, kënga më e re e Billie Eilish

0
11
Gjigandi

Këngëtarja e njohur, Billie Eilish, ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga quhet “Everything I wanted” dhe është pëlqyer shumë nga adhuruesit e këngëtares.

Në kanalin Youtube kjo këngë ka marrë 5 milionë klikime për pak orë.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu