Ermal Fejzullahu publikon imazhin e ëmbël të vajzës së vogël

0
28
blank
Gjigandi

var ad_container = document.getElementById(‘viimo_container’);
ad_container.id = “viimo_container” + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1);
if (!window.viimo_inpage_setup)
{ window.viimo_inpage_setup = []; }
window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: ‘560×69’ });

Ermali e ka ndarë një imazh të ëmbël të vogëlushes.

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ana janë prindër të  katër fëmijëve.

E vogla është vajza Ana e cila ua ka ndryshuar komplet atmosferën në shtëpi.

Foto ku shfaqen e gjithë familja këngëtari publikon shpesh, ndërsa së fundmi me ndjekësit e ka ndarë imazhin e ëmbël të Anës të sapo dalë nga dushi.

Vogëlushja duket se i ka ngjarë shumë Ermalit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu