Emily Ratajkowski me bikine të ‘zjarrta’

0
42
blank
Gjigandi

Emily Ratajkowski kohët e fundit ka qenë në karantinën-bregdetare, duke u zhvendosur nga New York City në Los Angelos.

Modelja dhe aktorja po vazhdon të qëndroj e izoluar me bashkëshortin e saj Sebastian dhe miq.

Ajo ka treeguar figurën e saj derisa pozoj me një palë bikine ngjyrë rozë dhe portokalli./Bota sot

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu