Elinel publikon këngën e re “Shumë shpejt”

0
12
Gjigandi

Elinel erdhi me këngë të re.

Reperi i njohur shqiptar, Elinel, e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Shumë shpejt”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip.

Teksti për të cilin u kujdes vetë Elinel flet për vështirësit e jetës dhe zgjedhjet e gabuara që bëjnë njerëzit.

Ky projekt muzikor ka gjetur pëlqyeshmërinë e fansave./Lajmi.net/

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu