Egzona publikon foto pa u rregulluar, ky detaj bie në sy

0
Gjigandi

Egzona Muqiqi u bë e njohur për publikun si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil.

Egzona po qëndron e izoluar në shtëpi pas përhapjes së koronavirusit e gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet e pa rregulluar.

Me flokë të lëshuara dhe me grim të lehtë, Egzona e ka dëshmuar se është një bukuroshe natyrale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu