E krahasojnë me Selena Gomez, Hailey Bieber ka dy fjalë për të gjithë

0
31
blank
Gjigandi

var ad_container = document.getElementById(‘viimo_container’);
ad_container.id = “viimo_container” + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1);
if (!window.viimo_inpage_setup)
{ window.viimo_inpage_setup = []; }
window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: ‘560×69’ });

Hailey Bieber ka pranuar se ta krahasosh me ish të dashurën e Justin-it, e bën të ndihet si “më pak femër”.

Modelja, 23 vjeçe dhe Justin, 25 vjeç, u bashkuan në vitin 2018 dhe janë shumë të dashuruar.

Por ajo thotë se krahasimi i vazhdueshëm i saj me ish-të dashurat e tij, përfshirë këngëtaren Selena Gomez, ka një efekt të madh tek ajo.

Hailey u tha fansave se nuk është e lehtë të menaxhojë kritikat për martesën e saj. Çifti po bisedonte me fansat në emisionin e tyre në Facebook ‘The Biebers On Watch’ kur dikush e pyeti se si merren me të gjithë që thonë diçka për marrëdhënien e tyre.

Hailey rrëfeu: “Padyshim që nuk është e lehtë. Justin e di se kam një kohë të vështirë me gjërat që njerëzit thonë dhe me mënyrat se si bëjnë krahasime, mënyra sesi më kanë bërë të ndihem më pak femër.”

Justin dhe Hailey insistuan që njerëzit nuk e dinë historinë e plotë se si ata u bashkuan përfundimisht.

Gjatë bisedës Justin i tha Hailey-t: “ Kishte shumë gjëra në jetën time që nuk e dija se i kisha. Ishte vërtetë e vështirë të punoje me ato gjëra, por mendoj se tani që kam punuar me shumë gjëra (në lidhje me xhelozinë, të kërkuarit falje), ti dhe unë jemi më afër se kurrë “.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu