E keni dëgjuar super këngën “O Kelmend” nga Pllum Vatnikaj

0
29
Gjigandi

“O Kelmend” kështu quhet kënga më e re ardhur nga këngëtari Pllum Vatnikaj e cila ka nisur të pëlqehet mjaft.

Artisti i cili ka dy vite që jeton në Amerikë ia ka kushtuar Malësisë së Madhe këtë këngë të bukur realizuar me një super video nga Eagle Eye Photograghy- Nikolin Dodaj.

Muzika dhe teksti i këngës është punuar nga Pjetër Kola e orkestrimi nga Behar Neli e mund ta shihni e ta dëgjoni pasi është një super projekt.BS

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu