fbpx
14 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet Keni

Etiketim: Keni

Përdorni vaj kokosi dhe sodë buke, nuk do të keni më...

0
Për të patur një lëkurë të shëndetshme nuk mjaftojnë vetëm ‘gjenet’ ! Ndjekja e një rutine që përfshin maska, serume  e shumë hidratim, ngrënia...

Nga tiroidet deri te cistet, ja pse i keni duart gjithë...

0
Ndodh shpesh të përjetojmë mpirje të duarve apo ndjesinë e shpimit me gjilpërë në gishta. Kjo ndjesi mund të jetë e përkohshme, si rezultat...

Është vetëm një shenjë e thjeshtë për të parë se a...

0
Njëherë e një kohë nëse e keni vendosur emrin e partnerit me një zemër në ‘Mesenger’, ju jeni konsideruar të martuar. Tani çiftet duhet të...

Çka duhet të bëni çdo mëngjes që të keni lëkurë të...

0
Kujdesi ndaj lëkurës është një nga gjërat më të rëndësishme për një fytyrë pa rrudha dhe që shkëlqen. Mëngjesi, ndonëse shpesh kemi pak kohë dhe...

Shenjat që tregojnë se keni nevojë urgjente të shkëputeni nga puna

0
Shumica e njerëzve ndjejnë kënaqësi të madhe kur në punë ndihet rehat dhe janë të motivuar. Disa madje e pohojnë me siguri se përqëndrimi...

Truri juaj mund të tkurret nga stresi, por ju e keni...

0
“Çfarë nuk ju vret, ju bënë më të fortë”, fjali që është bërë për t’iu motivuar, por kur është fjala për ndikimet e stresit...

Tri shprehitë të cilat sapo t’i përvetësoni, suksesin në jetë do...

0
Të gjithë njerëzit e suksesshëm i kanë disa shprehi të cilat i bëjnë ata të mahnitshëm. Nëse i analizojmë shprehitë më të zakonshme të njerëzve...

Nëse i keni kapërcyer këto përvoja me sukses, atëherë jeni bërë...

0
1)Keni qenë me pushime dhe çdo gjë ka shkuar keq; nga vonesa e avionit deri tek çmimi stratosferik i makinës që keni marrë me...

Si ta keni “veglën” shuuuumë të madhe

0
Është e qartë që nevojitet kohë, mjaft lubrifikant dhe punë dore. Mirëpo ia vlen Kur të përfundoni me këtë trening në dorë të keni penisin...

Nga ekspozimi në diell e deri te ushqimet e ëmbla –...

0
Zonja, qëndroni larg ushqimeve të ëmbla! Përderisa lëkura juaj është duke u plakur vazhdimisht, sasitë e tepërta të sheqerit mund t’jua shpejtojnë edhe më shumë...