Chloe nxjerr gjoksin bombastik

0
75
blank
Gjigandi

Ato u panë duke shijuar një natë bashkë me Paris Hilton në fillim të kësaj jave, gjatë qëndrimit në LA.

Dhe Chloe Sims bashkë me motrat Demi dhe Frankie shijuan një tjetër natë në qytet me Vas J Morgan, derisa dolën në West Hollywood, në Bootsy Bellows, të martën, përcjell Bota sot.

Ish ylli veteran i TOWIE, 37 vjeçarja dhe dy motrat e saj më të reja, 23 dhe 24 vjet, morën gjithë vëmendjen me pamjen e tyre.

Chloe dukej tejet seksi në një fustan të shkurtër, të gjelbër, që ekspozonte gjoksin bombastike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu