Blero dhe Leonora publikojnë bashkëpunimin “Ke gabu”

0
14
Gjigandi

Blero Muharremi dhe Leonora Jakupi e kanë publikuar projektin e përbashkët muzikor.

Dy këngëtarët e njohur shqiptar, Blero Muharremi dhe Leonora Jakupi janë bërë bashkë për projektin e ri muzikor.

“Ke gabu” titullohet kënga për tekstin e së cilës është kujdesur Chipsi.

Ky projekt muzikore ka filluar të marrë pëlqimin e publikut ani pse dyshja nuk i kanë realizuar videoklip.

Duket se kënga është bërë gjatë xhirimeve për festat e fundvitit.

 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu