Atentati ndaj 35-vjecarit në Lushnje, gjendet e djegur makina e e autorëve – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Një makinë e djegur është gjetur në dalje të qytetit të Lushnjës pak ore pas vrasjes se 35 vjecarit Besnik Hida ne kete qytet.
Sipas kqyrjeve te para nga ekspertet dhe hetuesit, makina që dyshohet se është përdorur nga atentatorët e vrasjes së Besnik Hidës është gjetur pranë By Pass-it.

Atentati ndodhi në lagjen “Skënder Libohova” në momentin kur viktima sapo ishte ulur për të konsumuar një kafe, mëngjesin e sotëm.
Vrasja e Hides ka ndodhur ne katin e dyte te lokalit ne Lushnje ndersa te dhenat e  policise dhe deshmitaret flasin per dy autore te implikuar ne kete ngjarje e cila dyshohet se eshte vazhdim i perplasjes mes bandave ne Lushnje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu