5.5 C
Tirana
E premte, 3 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Gjendet

Etiketim: Gjendet

Cilat janë përfitimet e vitaminës B12 dhe në cilat ushqime gjendet...

0
Vitamina B12 është e dobishme për trupin, pasi kontribuon në krijimin e rruazave të shëndetshme të kuqe të gjakut dhe e mban sistemin nervor...

Vlorë/ Gjendet një person i pajetë në një kanal, ja detajet...

0
Një 51 vjeçar është gjetur i vdekur në fshatin Alikok në Vlorë. Policia bën me dije se shtetasi me inicialet A. K, me vendbanim...

Rrëzimi i avionit në detin Jon, gjendet i vdekur piloti 29-vjeçar;...

0
Pas rrëzimit të avionit ushtarak ushtarak grek, Phantom F-4, në ujërat e detit Jon, trupi i njërit prej pilotëve, 29-vjeçarit Marios Michael Turoutsikas, i...

U raportua i zhdukur nga familjarët, gjendet i pajetë bariu në...

0
Është gjetur i pajetë bariu Taqi Bërxulla, i cili një ditë më parë u denoncua nga familjarët i humbur. Burime nga policia bëjnë me...

Pukë/ Një 49-vjeçar gjendet i pajetë në afërsi të fshatit Fierzë,...

0
  Gjendet një trup i pajetë në afërsi të fshatit Fierzë në Pukë. Sipas informacioneve nga policia, trupi i pajetë i përket shtetasit Vladimir Kola,...

Rrëshqiti dhe përfundoi në kanal; humb jetën shqiptari në Itali (Emri)

0
Një 53-vjeçar shqiptar, i identifikuar si Gëzim Muho ka humbur jetën në komunën San Dona, (Venecia) Itali. Paraprakisht dyshohet se shkak i vdekjes është...

Elbasan/Gjendet një trup i pajetë në Letan

0
Ditën e sotme është gjetur një trup i pajetë në Letan të Elbasanit. Shtetasi Gj. B., 52 vjeç ishte denoncuar nga familjarët në polici si...

E rëndë! Gjendet pa shenja jete një 60-vjeçar në Tiranë

0
Një 60-vjeçar është gjetur pa shenja jete në Komunën e Parisit në Tiranë mëngjesin e sotëm. Në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune,...

Detaje/ Vrasja e 31-vjeçarit në Prizren, gjendet kasaforta e ‘Kobrës’

0
Policia e Kosovës ka kryer kontrolle në shtëpinë e Dibran Hoxhës, të njohur si “Kobra”, në të cilën kanë zbuluar një kasafortë. Mediat e kosovare,...

Emri/ Gjendet i vdekur shqiptari në Greqi, kërkohej prej 5 ditësh

0
Shqiptari Ylli Mera i zhdukur prej 5 ditësh në Greqi është gjetur i vdekur. Ai humbi gjurmët mesditën e 1 nëntorit në zonën e Arethousa, Selanik....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS