Prishinë/ Gjendet në bagazhin e mjetit e mitura e dhunuar nga 7 djem

0
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Prishtinë ku 7 djem kishin rrëmbyer e dhunuar një të mitur dhe e kishin futur në bagazhin e makinës.

Sipas mediave të Kosovës, është arrestuar një i ri i cili ka dhunuar 15-vjeçaren në një hotel. Dhe më pas e ka futur në bagazhin e makinës ku ishin edhe 6 persona të tjerë (me gjasë miqtë e tij).

Sipas njoftimeve të policisë, 7 personat janë shoqëruar brenda automjetit ndërsa 15-vjeçarja ka deklaruar para hetuesve se ka kryer marrëdhënie intime me njërin prej tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu