19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autorëve

Etiketim: autorëve

Goditën me thikë 23-vjeçarin në Ksamil! Kapet një prej autorëve, në...

0
Një ditë pas plagosjes me thikë të një 23-vjeçari në Ksamil policia e Sarandës ka arrestuar një nga autorët, Xh. I., 18 vjeç, banues...

Vrasja e “Romit” të Elbasanit, policia tregon kamerën që filmoi veprimet...

0
Detaje te reja mësohen nga sulmi me arme që ekzekutoi Emiljano Ramazanin 39-vjeç pasditen e djeshme në Elbasan. Sipas burimeve një person e ka survejuar...

Ja automjeti i djegur i autorëve të vrasjes në Elbasan, targat...

0
ELBASAN Sigurohen fotot e automjetit tip ”Volkswagen” me të cilin autorët e vrasjes së Emiljano Ramazanit në Elbasan u larguan për ta braktisur dhe djegur...

Ekzekutohet 39-vjeçari në Elbasan, FNSH dhe RENEA vihen në kërkim të...

0
Elbasan/Informacion paraprak Në Elbasan, në vendin e quajtur “Rrethrrotullimi i luleve” në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi E.R, rreth...

Emri/Vrasja në Elbasan, FNSH dhe RENEA vihen në kërkim të autorëve…

0
Në Elbasan, në vendin e quajtur  “Rrethrrotullimi i luleve”, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi Emilajno Ramazani. 39 vjeç Autorët...

Plagoset gjatë natës 40-vjeçari në Kurbin, policia në kërkim të autorëve

0
Një 40-vjeçar ka mbetur i plagosur në dorë gjatë natës në një fshat të Kurbinit, në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi në fshatin...

Plagosja e Ardian Çapjas: Prokuroria merr dosjen, makina e autorëve “fantazmë”

0
Biznesmeni Ardian Çapja ka kaluar rrezikun dhe ka kërkuar të mjekohet privatisht duke u larguar nga spitali i Traumës. Pas atentatit ku mbeti i...

Digjen dy automjete në zonën e Vasil Shantos , policia po...

0
Dy automjete u tentuan të digjen mëngjesin e së dielës në kryeqytet. Ngjarja ndodhi në afërsi të shkollës “Vasil Shanto”....

Tiranë / Rrëmbehet një 13-vjeçare, policia në ndjekje të autorëve –...

0
Tiranë/Informacion Paraprak Në rrugën “Ndre mjeda” dyshohet se një person ende i paidentifikuar, ka marrë jashtë dëshirës në automjet një 13 vjeçare dhe ështê larguar. Policia...

Atentati ndaj 35-vjecarit në Lushnje, gjendet e djegur makina e e...

0
Një makinë e djegur është gjetur në dalje të qytetit të Lushnjës pak ore pas vrasjes se 35 vjecarit Besnik Hida ne kete qytet. Sipas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS