8 C
Tirana
E shtunë, 28 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Atentati

Etiketim: Atentati

Atentati ndaj Andon Dhimës, ndalohen 4 të dyshuar

0
Katër persona janë ndaluar nga policia, pas dyshimeve se janë të përfshirë në atentatin e dështuar të  biznemenit Andon Dhima. Sipas informacioneve të para, të...

Publikohet video: Dështon atentati ndaj biznesmenit, i shpëton jetën ashensori që...

0
Një atentat ka mbetur në tentativë mbrëmjen e të enjtes në kryeqytet ku dy persona të maskuar dhe me pistoletë në dorë kanë ndjekur...

Dështon atentati ndaj biznesmenit, i shpëton jetën ashensori që ishte i...

0
Një atentat ka mbetur në tentativë mbrëmjen e të enjtes në kryeqytet ku dy persona të maskuar dhe me pistoletë në dorë kanë ndjekur...

Atentati në Himarë/ Del foto e biznesmenit 51-vjeçar, krah deputetit të...

0
Një ngjarje e rëndë ka tronditur Himarën mëngjesin e kësaj të shtune ku është ekzekutuar me armë zjarri në shëtitoren e qytetit  biznesmeni Niko...

Atentati ndaj shefit të policisë, babai i autorit: Do jem polic...

0
Pas apelit në rrjetet sociale, babai i Ilirjan Hasanajt i ka bërë thirrje 19 vjeçarit që të vetëdorëzohet një orë e më parë në...

Atentati kundër shefit të policisë, flet xhaxhai: Ishte si rrufe, plumbat...

0
Pas ngjarjes që tronditi Malësinë e Madhe ditën e sotme ku shefi i policisë bashkiake Mentor Hasanaj u sulmua me armë, ka folur xhaxhai...

Atentati në Elbasan/ Autorët djegin automjetin, pamjet

0
Një atentat ka ndodhur në Elbasan.Ngjarja e rëndë ka ndodhur në hyrje të një lokali ku viktimë e atentatit është shtetasi Bujar çela rreth...

Atentati me eksploziv, Preng Gjini mori makinën e nipit! Shpërthimi u...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga hetimi i atentatit me eksploziv të ndodhur pasditen e djeshme në Tiranë. Sipas burimeve të gazetares...

Atentati ndaj prokurorit/ Gjykata e Lartë rrëzoi kërkesën për liri të...

0
Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën për zbutje të masës së sigurisë për Redjan Rrajën i arrestuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj më...

Detaje nga atentati në Shkodër, një femër me motor qëlloi drejt...

0
Dalin të detaje të reja, lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur mesditën e sotme në Shkodër, ku në fshatin Vukatanë, u qëllua me...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS