Artistja Vlora Kastrati Shala nga karantina publikon një cover mjaft bukur

0
13
Gjigandi

Quhet “Jam dorzu” projekti më i ri i artistes pejane Vlora Kastrati Shala e në fakt është një cover e kënduar mjaft bukur nga ajo.

Këtë herë nga karantina ajo ka dashur të sjellë për ndjekësit e saj të shumtë këtë cover së bashku me bashkëshortin e saj mjeshtër në tastierë.

Ne ju ftojmë ta dëgjoni këtë këngë ku e gjeni më poshtë si dhe në kanalin e saj muzikor.BS

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu