Artistja Eneda Tarifa rrëfehet para Klintonit në ‘Stop’

0
10
Gjigandi

Këngëtarja Eneida Tarifa ka qënë e ftuar në emisionin mjaft të ndjekur “Stop” në TV Klan, ku edhe ka folur lidhur me mënyrën sesi e ka përjetuar periudhën e izolimit në karantinë duke u rrëfyer para gazetarir aktraktiv Klinton Zeqiraj.

Mes tjerash këngëtarja e njohur është shprehur se koha e izolimit i ka dhënë një qetësi që e ka patur nevojë prej kohësh. Ndërsa ka thënë se gjërat të cilat i mungojnë më shumë nga kjo periudhë janë udhetimet jashtë vendit, daljet, makinat!

Klintoni e ka pyetur këngetaren se çfarë do të bëj pasi e gjithë kjo situatë të mbaroj dhe të dalim plotesisht nga karantina, Eneda është shprehur: “Nëse clubet hapen nuk e di ku do më gjeni te zhgaravitur gjekundi, me siguri do kem pirë”.

Gjithashtu këngëtarja ka uruar që të tilla kohëra mos te vijne me kurre!BS

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu