Artisti i ri Rron Krasniqi, ka publikuar këngën e parë “Prej Fundit”

0
80
Gjigandi

Artisti i ri nga Prishtina Rron Krasniqi, siç edhe na ka lajmëruar, ka sjellë së fundmi këngën e tij të parë me titull “Prej Fundit”.

 Në kengen e tij Rroni shfaqë aftësit e tij vokale.

Gjithashtu edhe aftësinë për shkrimin e teksteve ku ka përdorur metafora të ndryshme dhe duke përmendur grupe të ndryshme të hip hopit shqiptar.

Edhe pse i ri në skenë ai ka marrë shumë pelqimin e publikut dhe është nisur drejt suksesit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu