Armina Mevlani zbulon si i ka marrëdhëniet me fëmijët e Shkëlzen Berishës

0
55
blank
Gjigandi

E një gjë të tillë e ka treguar edhe se fundmi, teksa ka bërë një mini-intervistë me ndjekësit e saj në “Instagram”, të cilët kanë shumë kuriozë për jetën private.

Si gjithmonë, pyetjet e fansave kanë qenë nga më të ndryshmet, por në sy ra ajo që i kanë bërë për fëmijët e Shkëlzen Berishës.

Një ndjekës e ka pyetur se si i ka ajo raportet me fëmijët e tij dhe Armina nuk ka hezituar t’i japë një përgjigje.

Mevlani shprehet se i ka si shokë, pasi ata janë edhe në periudhën e adoleshencës.

“Si shokë, sepse janë adoleshentë dhe kënaqem me ta”, përgjigjet Armina.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu